Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST ОК»

Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST ОК» зібрав сьогодні в КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» учнівську молодь Київщини та подарував унікальну можливість зустрітись з випускниками своїх шкіл, а нині студентами коледжу.

На тематичних локаціях були представлені особливості 8 спеціальностей за якими коледж готує фахівців: майстер-класи з образотворчого та музичного мистецтва, правовий брейн-ринг та англомовний квест, спортивний та інформаційний простір вразили присутніх своїми можливостями та досягненнями студентів і викладачів.

Всі гості стали глядачами драйвового концерту та акції STOP TIME, переможців якої чекає подарунок від студентської ради коледжу.