Студенти коледжу – за життя без СНІДу

У післядень Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ-інфекцією та СНІДом, 2 грудня, студенти коледжу, майбутні соціальні працівники та вчителі долучилися до тренінгового заняття, де ознайомились із поняттями «ВІЛ-інфекція», «СНІД», дізнались про основні шляхи інфікування, клінічні прояви, методи діагностики та лікування цієї важкої недуги.

Особливу увагу було приділено методам профілактики та принципам безпечної поведінки сучасної молоді щодо інфікування ВІЛ, надано інформацію про алгоритм невідкладних дій у випадках, якщо все ж таки відбувся «ризикований момент».Студенти разом із керівниками груп та практичним психологом на символічному дереві життя закріпили червоні стрічки, що стали символом антиСНІДівського руху, символом усвідомлення кожною людиною проблеми СНІДу і пам’яті про сотні тисяч людей, яких забрала тяжка хвороба.

О.І. Маковецька, практичний психолог