Показові виступи за участі студентів фахового коледжу

З нагоди Дня українського козацтва, Дня захисників та захисниць України, 100-річчя спортивного руху на Богуславщині, 40-річчя Богуславської ДЮСШ здобувачі освіти фахового коледжу в районному будинку культури продемонстрували свою майстерність з гімнастики, хортингу та спортивних танців.

Показові виступи колежан стали прикладом професійної майстерності, пропагуванню видів спорту на Богуславщині. Не обійшовся захід без почесних гостей, серед яких були багаторазові чемпіони України та світу, майстри спорту, тренери, українські, європейські та світові рекордсмени Богуславщини. Кожен з них бажав вихованцям гарних спортивних результатів, успіху, впевненості у своїх силах, оптимізму, волі до перемоги. Вітаємо всіх зі святом!

Кудак В.В.,

керівник фізичного виховання