Олімпійський урок# Be Active

10 травня 2020 року на базі КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбувся обласний олімпійський урок до Дня фізичної культури та спорту.

На захід завітали видатні спортсмени, чемпіони Європи та світу з різноманітних видів спорту: Ігор Малінський – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту, голова відділення національного Олімпійського комітету України в Київській області, Володимир Стеценко - заслужений працівник фізичної культури та спорту, заступник начальника Управління молоді та спорту КОДА, Анатолій Ільченко – начальник відділення комітету фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки України, Вадим Гаєвий – майстер спорту України, начальник центру студентського спорту Університету державної фіскальної служби України, Володимир Корнієнко – заступник голови національного олімпійського комітету в Київській області.

Дійство розпочалося з урочистого відкриття та церемонії нагородження кращих спортсменів та викладачів коледжу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)». У рамках відкритого уроку було проведено безліч показових виступів спортсменів, естафет та конкурсів, а також змагань з різноманітних видів спорту: міні-футболу, стрітболу, волейболу, пляжного волейболу, армреслінгу, гирьового спорту, пауерліфтінгу, настільного тенісу. Апогеєм заходу була товариська гра між студентами та випускниками коледжу.

Учасники та глядачі отримали неймовірний заряд яскравих емоцій та безліч позитивних вражень. Сподіваємося, що такі заходи будуть лише початком на ниві спортивних досягнень студентів коледжу. Нам є чим пишатися та на кого рівнятися!