Відкриття поля для міні-футболу у коледжі

2 вересня 2020 року відбулося урочисте відкриття поля для міні-футболу з огорожею (20×40) в рамках обласної програми «Київщина спортивна». Майданчик відкрито на базі КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького».

На урочисте відкриття завітали: начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Сергій Тимофєєв, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Богуславської районної державної адміністрації Анатолій Даниленко та виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, яким було надано право першого удару по м’ячу.

Гостей та команди привітали дівчата з групи підтримки коледжу «Sweet Candies», які додали драйвових емоцій всім присутнім. Яскравим продовженням дійства став турнір з міні-футболу між студентами коледжу, де глядачі могли сповна насолодитися чудовою грою наших найкращих спортсменів.