12 грудня - День благодійності в Україні

У щедрого багатство невичерпне.

                                         Рігведа

В 2021 році День благодійності припадає на 12 грудня.

Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє потрапившим у ту чи іншу біду людям, справлятися з непростою ситуацією.

Наш людський світ, на жаль, сповнений нужди і нужденних, а благодійна діяльність в багатьох випадках не дозволяє доводити цю проблему до відчаю. Саме з цієї причини 13-го грудня 2007-го року Указом Президента України № 1220/2007 в незалежній Україні було встановлено окреме офіційне свято - День благодійництва.

З Днем благодійності Вас і нехай таких світлих та теплих днів буде більше у нашому житті!

А працівники бібліотеки коледжу, користуючись нагодою, висловлюють щиру подяку подружжю Нечай, Василю Івановичу та Надії Віталіївні за дарунок, а саме колекцію книг. Бібліотечний фонд збагатився на 280 видань зарубіжних письменників та науково-популярної літератури, з якими ви можете ознайомитися завітавши до бібліотеки.

Ще маємо ексклюзивну колекцію букварів різних часів і народів, подаровану Пронькою Інною Андріївною. Детальніше з нею маєте змогу ознайомитися на четвертому поверсі коледжу, біля бібліотеки, або ж, перейшовши за посиланням, переглянути відео-презентацію , що розміщене на нашому YouTube-каналі:ПОДАРОВАНА ЛІТЕРАТУРА

Дарування книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Дарунки книг у бібліотеку — це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. 

 

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2022.

Search