День Збройних Сил України

6 грудня в Україні відзначають важливе свято ‒ День Збройних Сил України. В умовах реалій сучасної російсько-української війни, як ніколи, важливо висловлювати шану, повагу та підтримку українським військовим, які силою своєї відваги тримають, на плечах, мирне небо, над нашою державою.

Дата обрана не випадково, адже саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України», саме ж свято відзначається з 1993 року.

Зараз дуже важкі часи на сході нашої країни. Це справжня війна! А люди наче забули про це. Ми хочемо, щоб всі знову прокинулись і згадали тих, хто захищав та зараз захищає  нашу землю!

Саме з такою метою, в бібліотеку коледжу запросили учасника бойових дій, на сході – Воліченка Ярослава Леонідовича, який люб`язно завітав до нас й поділився спогадами про свою військову службу,  в зоні АТО. Піднімалися важливі  питання, відповіді на які ви можете дізнатися, переглянувши відео, що розміщене на нашому YouTube-каналі : Воліченко Ярослав

Низький уклін захисникам та захисницям України, що боронять нашу землю та оберігають спокій кожного українця. Міцного здоров’я, достатку, злагоди, оптимізму, впевненості вам та вашим родинам!

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

 

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2022.

Search