18 листопада - Міжнародний день відмови від паління

Цього дня в читальній залі бібліотеки КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С.Нечуя-Левицького» презентовано книжкову виставку відповідної тематики. Це серйозна проблема, що має обговорюватися й підніматися якнайчастіше.

Кожного листопада, у третій четвер місяця, світ відзначає Міжнародний день відмови від паління (оригінальна назва No Smoking Day). Таку подію заснувало

Американське онкологічне товариство ще у 1977 році, коли вчені довели існування негативних наслідків паління на здоров’я людини та взаємозв’язок появи раку з регулярним палінням.

Всесвітня організація охорони здоров’я звертає увагу на те, що 90% смертей від раку легень зумовлено саме палінням, також паління спричиняє 75% випадків від хронічного бронхіту та 25% випадків ішемічної серцевої хвороби.

Статистика серед українців також невтішна: країна налічує 9 мільйонів активних курців – це більша частина чоловічого населення, десята частина жіночого, половина старшокласників. Дитяче паління зростає: 60% випускників відкрито палять, що не може не впливати на розвиток організму.

Міжнародний день відмови від паління має за мету донести до людства інформацію про згубний вплив цієї звички, залучити до боротьби проти паління якомога більше людей і сприяти зниженню залежності.

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2021.

Search