183-тя річниця з Дня народження Нечуя-Левицького

25 листопада – особливий день для всієї колежанської родини, адже це – День народження видатного письменника, майстра художньої прози, Івана Семеновича Нечуя-Левицького, ім’я якого носить наш заклад освіти.

Щороку ми проводимо ряд заходів, присвячених цій знаменній даті і 183-тя річниця з Дня його народження не стала винятком.

Оскільки тривають карантинні обмеження, заходи цього року проходили у двох форматах: онлайн та офлайн.

З самого ранку на наших підписників у мережах Instagram та Facebook чекали цікаві завдання в рамках онлайн-квесту «Духовний код Нечуя». Протягом дня всі поціновувачі творів письменника могли переглянути уривки з найпопулярніших творів у виконанні  студентів коледжу, відеоролик «10 фактів про Нечуя», взяти участь в онлайн-передбаченні «Хто ти з Кайдашів?».

Традиційними також стали урочистості біля пам’ятника Нечую-Левицькому та літературна вікторина від викладачів циклової комісії філологічних дисциплін «Впізнай героя з повісті «Кайдашева сім’я».

Протягом місяця студенти та працівники коледжу могли також насолодитися виставкою творчих робіт студентів спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво), присвячених 183-й річниці від Дня народження Нечуя-Левицького, а в бібліотеці коледжу переглянути виставку книжкових видань Нечуя.