Результати конкурсу

Підсумки ХVI фестивалю-конкурсу художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти»

Кожного року за  підтримки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на базі фахового коледжу проводиться обласний фестиваль–конкурс художньої та музично-виконавської майстерності «Юні таланти».

В цьому році ХVI фестиваль-конкурс проводився в дистанційному форматі, тому були змінені вимоги до вікового цензу учасників. Присилати фото і відеоматеріали  своїх творчих досягнень  мали можливість діти і молодь від 12 до 19 років. Всього на конкурс надійшло 108 заявок (70 на конкурс художньої та 38 на конкурс музично-виконавської майстерності).

 21-23 квітня члени журі, викладачі фахового коледжу, оцінювали надіслані роботи учасників. В творчому змаганні взяли участь учні шкіл мистецтв, закладів загальної середньої освіти та фахової передвищої освіти Київської області.

Зміни в форматі проведення конкурсу дали можливість членам журі кілька разів повертатись до перегляду творчих робіт, але позбавили тієї неповторної атмосфери змагання, яка завжди була сповнена хвилюванням конкурсантів, їх сподіванням на визнання, очікуванням результатів і щирими емоціями перемоги.

Членам журі було непросто визначити кращих, адже конкурсна програма була справді насиченою, а добірка робіт юних талантів вражала своєю професійністю.

Вітаємо переможців та бажаємо натхнення до подальшого творчого зростання!

Лауреати конкурсу в номінації

Вокальний жанр (естрадний, народний, академічний вокал)

 І категорія

1 місце Ушахма Надія (академічний вокал) учениця Тептіївського НВК

Викладач Вериківська Віта Миколаївна

 1 місце Пасічнюк Уляна (народний вокал) учениця Степківської філії Ківшоватського Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти Таращанської міської ради Київської області

Викладач Пасічнюк Інна Василівна

 2 місце Овчар Марина (академічний вокал) учениця КЗ "Богуславська школа мистецтв»

Викладач Михайлова Оксана Юріївна

 3 місце Михайлова Анастасія (естрадний вокал) учениця КЗ "Богуславська школа мистецтв"

Викладач Михайлова Оксана Юріївна

 3 місце Дідок Юлія (естрадний вокал) учениця Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел

Викладач Романенко Людмила Іванівна

 

ІІ категорія

1 місце Міняйло Дарина (народний вокал) учениця Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

Викладач Корзун Людмила Леонтіївна

 2 місце Білявська Олександра (естрадний вокал) учениця КЗ "Богуславська школа мистецтв»

Викладач Михайлова Оксана Юріївна

 3 місце Кондраток Дар’я (естрадний вокал) учениця КЗ БЦМР Клуб за місцем проживання "ПРОМЕТЕЙ"

Викладач Дигало Ірина Вікторівна      

 

Лауреати конкурсу

в номінації  Інструментальний жанр (фортепіано)

 

І категорія

2 місце Артеменко Лідія  учениця КЗ "Богуславська школа мистецтв»

Викладач Дроздова Ірина Олександрівна     

 3 місце Степаненко Лілія учениця Миронівської школи мистецтв

 Викладач Басай Ольга Миколаївна    

 

ІІ категорія

1 місце Скидан Юлія учениця Миронівської школи мистецтв   

Викладач Басай Ольга Миколаївна

 2 місце Карабіненко Іван учень КЗ " Богуславська школа мистецтв"

Викладач Павліченко Людмила Олександрівна    

 3 місце Голубець Лiлiя  учениця КМНЗ Таращанської районної ради "Таращанська ДМШ"

Викладач Кравченко Надiя Iванiвна    

 

Лауреати конкурсу

в номінації  Інструментальний жанр (струнні, народні, духові інструменти)

I категорія

1 місце Ансамбль бандуристів КЗ БМР «Білоцерківська школа мистецтв №6»

Викладач Полонська Олена Василівна

 1 місце Попченко Андрій (віолончель) учень Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел

Викладач Павчинська Тетяна Василівна

Концертмейстер - Посісеєва Наталія Юріївна

 1 місце Лисиця Олексій (саксофон альт) учень Дитячої музичної школи № 31 м. Києва

Викладач Сіренко Алла Олександрівна

 2 місце Горбачова Уляна  (бандура) учениця Бориспільської дитячої музичної школи імені Лариси Остапенко

Викладач Федосенко Світлана Віталіївна

 2 місце Жученко Маргарита (сопілка) учениця Миронівської школи мистецтв

Викладач Прокопенко Василь Андрійович

Концертмейстер Бурлетова Ірина Ігорівна

 3 місце Рудницький Антон (валторна) учень КМНЗ Таращанської міської ради "Таращанська дитяча музична школа"

Викладач Недужий Сергій Вікторович

Концертмейстер Сичова Лариса Масгутівна

 

II категорія

1 місце Анікеєв Артем (тромбон) учень КМНЗ Таращанської міської ради "Таращанська дитяча музична школа"

Викладач Марченко Віктор Миколайович

Концертмейстер Назимок Галина Миколаївна

 1 місце Кутуков Дмитро (сопілка) учень Миронівської школи мистецтв

Викладач Прокопенко Василь Андрійович

Концертмейстер Андріуца Ірина Володимирівна

 1 місце Самишева Марія-Ніколь (бандура) учениця Київської дитячої школи мистецтв ім. С.Турчака

Викладач Зущенко Наталія Андріївна

 2 місце Даценко Яна, Аверін Михайло (дует баяністів) учні Таращанської дитячої музичної школи

Викладач Диба Віктор Петрович

 2 місце Мазур Марина (гітара) учениця Миронівської школи мистецтв

Викладач Оберемок Тетяна Михайлівна

 2 місце Мартиненко Ярослава (флейта) учениця Миронівської школи мистецтв  

Викладач Прокопенко Василь Андрійович

Концертмейстер Андріуца Ірина Володимирівна

 3 місце Придорожко Святослав (тенор) учень КМНЗ Таращанської міської ради "Таращанська дитяча музична школа"

Викладач Поштаренко Сергій Володимирович

Концертмейстер Сичова Лариса Масгутівна

 

 

Лауреати конкурсу в номінації  Графіка

I категорія

1 місце Шевченко Наталя  учениця КЗ " Богуславська школа мистецтв"

Викладач Пустовойт Віта Віталіївна

 2 місце Паришкура Софія   учениця Миронівської школи мистецтв

Викладач Бурнасова Олена Вікторівна

 3 місце Луценко Надія учениця Миронівської школи мистецтв

Викладач Литвиненко Лариса Анатоліївна

 

II категорія

 1 місце Голоско Марія учениця художнього класу КМНЗ ТМР "Таращанська дитяча музична школа"

Викладач Журавель Оксана Михайлівна

 2 місце Висоцька Світлана учениця художнього класу КМНЗ ТМР "Таращанська дитяча музична школа"

Викладач Журавель Оксана Михайлівна

 3 місце Дабіжа Ніна учениця художнього класу КМНЗ ТМР "Таращанська дитяча музична школа"

Викладач Журавель Оксана Михайлівна

 

III категорія

 1 місце Борисюк Анастасія студентка КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»

Викладач Слуцька Наталія Олександрівна

2 місце Літковська Аліна  студентка КЗ КОР «Ржищівський гуманітарний фаховий коледж»

Викладач Бусленко Світлана Іванівна

 

Лауреати конкурсу в номінації  Живопис

 I категорія

1 місце Ющенко Анастасiя  учениця Сквирської дитячої школи мистецтв

Викладач Ліньков Сергій Миколайович

 2 місце Мартиненко Максим учень Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Викладач Калініченко Ірина Миколаївна

 3 місце Демчук Марія  учениця КЗ "Богуславська школа мистецтв "

Викладач Мацько Ольга Володимирівна

 

II категорія

1 місце Висоцька Світлана учениця художнього  класу КМНЗ ТМР "Таращанська дитяча музична школа»        

Викладач Журавель Оксана Михайлівна

 2 місце Курінна Галина учениця Миронівської школи мистецтв

Викладач Бурнасова Олена Вікторівна

 3 місце Сердюк Ксенія учениця Васильківської ДШМ      

Викладач Колєснікова Ауріка Едуардівна

 

III категорія

 1 місце Ружило Ріта    студентка КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно- педагогічний фаховий коледж»

Викладач Слуцька Наталія Олександрівна

 2 місце Лупало Аліна студентка КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний  фаховий коледж»

Викладач Кваша Анна Анатоліївна 

 3 місце Здорик Анастасія студентка КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»

Викладач Козаченко Валентина Леонідівна

 

Лауреати конкурсу

в номінації  Декоративно-прикладне мистецтво

 I категорія

 1 місце Рожанська Маргарита учениця Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1      

Викладач Калініченко Ірина Миколаївна

 2 місце Мартиненко Максим учень Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1      

Викладач Калініченко Ірина Миколаївна

 3 місце Калініченко Артем учень Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Викладач Калініченко Ірина Миколаївна

 

II категорія

 1 місце Дідик Анна студентка КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»

Викладач Козаченко Валентина Леонідівна

 2 місце Лінська Владислава учениця КЗ "Богуславська школа мистецтв" Богуславської міської ради

Викладач Спасьонова Ярослава Сергіївна

 3 місце Пилипченко Дар'я учениця КЗ "Богуславська школа мистецтв "     

Викладач Мацько Ольга Володимирівна

 

III категорія

 1 місце Жарко Олександра студентка КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»

Викладач Козаченко Валентина Леонідівна

 2 місце Насікан Анастасія студентка КЗ КОР "Ржищівський гуманітарний фаховий коледж "    

Викладач Бусленко Світлана Іванівна

 3 місце Коваленко Анастасія студентка КЗ КОР «Ржищівський гуманітарний фаховий коледж»    

Викладач Бусленко Світлана Іванівна


Завантажити грамоти, подяки, дипломи:

КЗ КОР "БОГУСЛАВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені І.С.Нечуя-Левицького"

Офіційний сайт коледжу

Адреса: 09701, Київська область,
м.Богуслав, вул.Інтернаціональна, 17
E-mail: info@bgc.edu.ua

Тел./факс: (04561) 4-28-86,
Тел.:
(04561) 4-28-85
(Приймальна комісія)

МТС: (066) 080-73-26,
Life: (093) 052-34-00

© КЗ КОР "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького" 2021.

Search